KONTAKT - BIJOL D.O.O.

EN

Kontakt

Janez Bijol
Direktor Janez Bijol

T: +386 (0)2 62 10 851
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)41 614 345
E: janez@bijol.si
Danilo Knez
Vodja tehnologije Danilo Knez

T: +386 (0)2 62 10 853
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)31 614 345
E: danilo@bijol.si
Irena Bijol
Vodja FRS Irena Bijol

T: +386 (0)2 62 10 859
F: +386 (0)2 87 90 158
E: irena@bijol.si
Matevž Bijol
Prodajna služba Matevž Bijol, mag.posl.ved.

T: +386 (0)2 62 10 857
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)41 224 831
E: matevz.bijol@bijol.si
Anja Bijol
Vodja marketinga Anja Bijol, mag. posl. Ved

T: +386 (0)2 62 10 866
F: +386 (0)2 87 90 158
E: anja.bijol@bijol.si
Andrej Tisnikar
Vodja nabave (prodaja) Andrej Tisnikar

T: +386 (0)2 62 10 860
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)31 640 850
E: andrej@bijol.si
Peter Oblak
Vodja proizvodnje Peter Oblak

T: +386 (0)2 62 10 864
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)30 300 909
E: peter@bijol.si
Boris Lorenci
Vodja servisa Boris Lorenci

T: +386 (0)2 62 10 865
F: +386 (0)2 87 90 158
G: +386 (0)41 609 499
E: boris@bijol.si
Mirsad Hoda
Rezervni deli Mirsad Hoda

T: +386 (0)2 62 10 861
F: +386 (0)2 87 90 158
E: skladisce@bijol.si
Bijol d.o.o. Livarska cesta 17a
SI-2367 Vuzenica

T: +386 (0)2 87 90 156
F: +386 (0)2 87 90 158
E: info@bijol.si

DDV ID: SI24009008
Matična št.: 1338269000

Splošni pogoji poslovanja


Kje se nahajamo!


DELOVNI ČAS
ponedeljek
7.15 - 16.00
torek
7.15 - 16.00
sreda
7.15 - 16.00
četrtek
7.15 - 16.00
petek
7.15 - 14.30

malica

12.00 -13.00

O piškotkih Vse pravice pridržane © 2015 Bijol d.o.o.

intro/
12.jpg